Česká Republika    Vyber zemi 

Efektivní řešení firemních výdajů

Firemní platební karty American Express
Platební nástroje pro korporátní klienty zefektivní řízení výdajů ve vaší firmě
Kontrola výdajů a jejich snižování jsou pro všechny společnosti velkou výzvou. Těchto cílů může být dosaženo zefektivněním řízení nákladů na služební cesty, reprezentaci apod., tedy kontrolou všech výdajů, které nejsou přímo spjaty s fungováním základních funkcí ve společnosti.

Firemní platební karta American Express a Účet služebních cest (BTA) usnadňují řízení vašich firemních výdajů. Společnosti tak nyní mohou své firemní výdaje nejen efektivně analyzovat a řídit, ale zejména dosahovat úspor. Se zavedením firemních platebních karet je navíc spojeno množství výhod pro Vaše zaměstnance.


Pro více informací
Pro více informací prosím vyplňte přiložený formulář.
Kontaktujte nás

Zákaznický servis
Důležitá telefonní čísla a další informace pro administrátory (kontaktní osoby) programu firemních platebních karet a pro držitele firemních platebních karetPrávní ustanovení pro webové stránky, Obchodní známky, Ochrana informací, Copyright © 1995-2004 American Express Company. V.echna práva vyhrazena. U.ivatelé stránek souhlasí s podmínkami u.ívání webových stránek spolecnosti American Express vyplývajících z Právních ustanovení.