Česká Republika    Vyber zemi 

FIREMNÍ PLATEBNÍ KARTY AMERICAN EXPRESS

Firemní platební karty účtované v českých korunách jsou vynikajícím nástrojem pro řízení firemních nákladů a jsou přijímány obchodními místy jak v České republice, tak i v zahraničí.

Nyní můžete efektivně analyzovat náklady, zjednodušit účetní operace a vidět do detailu každou platbu. Implementací firemních karet může vaše společnost posílit interní politiku výdajů na služební cesty, např. díky možnosti omezit hotovostní zálohy.

Pro více informací
Pro více informací prosím vyplňte přiložený formulář.
Kontaktujte nás

Výhody pro společnost i pro zaměstnance

Výhody pro firmu:

  • Lepší cash flow – splatnost závazků vůči společnosti American Express je 21 dní.
  • Maximalizace úspor – firemní platební karty umožňují identifikovat oblasti možných úspor nákladů, a tím zlepšují vyjednávací pozici při komunikaci s dodavateli a výsledkem jsou samozřejmě další úspory.
  • Snížení rizika – firemní platební karta eliminuje rizika spojená s bezhotovostními i hotovostními platbami. Společnost zároveň omezuje možnost neoprávněného čerpání firemních prostředků pro soukromé účely.
  • Zákaznický servis American Express – postaráme se o to, aby dedikovaný specialista pomohl vaší společnosti implementovat program firemních platebních karet a zajistil bezchybný průběh všech operací. Držitelé firemních karet se také mohou obrátit na nepřetržitý Zákaznický servis American Express.
  • Neomezený přístup k přehledu výdajůAmerican Express @ Work je nedílnou součástí programu firemních karet. Díky této internetové aplikaci máte možnost sledovat a analyzovat výdaje zaměstnanců provedené prostřednictvím jejich firemní platební karty. Prostřednictvím @Work mohou specialisté vaší společnosti získávat denně aktuální reporty.

Výhody pro zaměstnance

Používáním firemních platebních karet American Express získávají vaši zaměstnanci širokou škálu výhod. Patří mezi ně např. balíček cestovního pojištění zahrnující také pojištění proti úrazu a nepředvídatelným událostem. Zlatá firemní karta American Express je prestižním a bezpečným platebním nástrojem, který svému držiteli či držitelce přináší velkou finanční svobodu, ať už cestuje kamkoliv.

Chcete vědět více?

Jestliže se zajímáte o řízení nákladů, pak si prosím prostudujte naši studii, ve které se dozvíte více nejen o této oblasti managementu, ale také o možnostech dalších úspor.
Právní ustanovení pro webové stránky, Obchodní známky, Ochrana informací, Copyright © 1995-2004 American Express Company. V.echna práva vyhrazena. U.ivatelé stránek souhlasí s podmínkami u.ívání webových stránek spolecnosti American Express vyplývajících z Právních ustanovení.